Paketleme

Paketleme

Eşya paketleme işlemi evinizi taşıttığınız nakliyat firmasının ya da sizlerin, eşyalarınızın gerekli kontrollerini yaptıktan sonra, koşullara ve taşınmaya uygun bir şekilde paketleyip nakliyat aracına yüklenmesi demektir. Evden eve nakliyat işlemlerinin en zahmetli işi kimilerine göre eşya paketleme olmaktadır. Her ne kadar önemsiz ve kolay gibi gözükse de, yanlış bir eşya paketleme işleminde değer verdiğiniz eşyaların zarar görmesine yol açabilir. Bu bağlamda eşya paketleme evden eve nakliyat yapmak isteyen kişiler için büyük önem taşımaktadır. İLETİŞİM

paketleme 1
paketleme 2

Previous
Next

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek olan karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (bolonlu) naylon, kraft kâğıdı (üç kat), tırtırlı kâğıt kullanılmaktadır.

Evden eve nakliyatınızda eşya paketleme işlemi yalnızca eşyaları paketlemek değil, taşımak istediğiniz eşyaları ve fazlalıkları bir düzene sokmak ve taşınmaya hazır hale getirmek demektir. Dolayısıyla ev taşıma işleminizde belli bir düzen içinde hareket ederseniz bu evden eve nakliyat işleminizi hem hızlandırır hem de belirli bir düzen içinde yönlendirdiğiniz için nakliyatınızla ilgili endişe duymazsınız.

Cam eşyalarınız son derece temiz beyaz cam kâğıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes, antika eşyalar için özel bir paketleme yapılmaktadır.

Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya sanat eserleriniz büyük bir özenle taşınmaktadır.

Paketleme 3
Paketleme 4
Paketleme 5

Previous
Next

Evden eve nakliyat işleminizde eşya paketleme sürecinizi kendiniz de yönetebilirsiniz. Fakat eşya paketleme işleminin nasıl yapıldığı konusunda tam olarak bir fikriniz ya da deneyiminiz yoksa Octovan’ın ek hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Birçok konuda diğer firmaların aksine kullanıcısına büyük önemde avantajlar sağlayan İstanbul Savaş Nakliyat, eşya paketleme hizmetini, nakliyat alanında başarı sağlamış ve kullanıcılar tarafından yüksek puan alan profesyonel ekipler ile gerçekleştirmektedir.

Paketleme 6
Paketleme 7
Paketleme 8

Previous
Next

Çağımız koşullarında web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden tek tıklama ile hizmet alabiliyorken, oturduğunuz yerden evden eve nakliyat işleminizde ki en yorucu işlerden biri olan eşya paketleme hizmetini de hiç kendinizi yormadan alabilirsiniz. Eşya paketleme hizmetimizden yararlandığınız da yapmanız gereken tek şey yeni evinizdeki düzeninizi ve mutluluğunuzu düşünmektir. İstanbul Savaş ekibi zaten aldığınız hizmeti en güzel ve profesyonel bir şekilde verecektir.

Sütlüce Nakliyat
Kadıköy Nakliyat
Kadıköy Nakliyat 2
Ümraniye Nakliyat 2

Previous
Next

Meclis Nakliyat 3
 Huzur nakliyat 1
Paketleme 5
 Huzur nakliyat 

Previous
Next